
Lenovo Ideapad 5 2-in-116iru9 Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Lenovo Ideapad 5 2-in-116iru9 Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | SILVER |
| Model Number | IDEAPAD 5 2-IN-116IRU9 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | YX0J9Y0ZYXN0B5C2600F |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| 10 Key |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Lenovo Ideapad 5 2-in-116iru9 Intel Core I7 - 13th Generation - Evo Platform 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | SILVER |
| Model Number | IDEAPAD 5 2-IN-116IRU9 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | YX0J9Y0ZYXN0B5C2600F |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| 10 Key |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | SILVER |
| Model Number | IDEAPAD 5 2-IN-116IRU9 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | YX0J9Y0ZYXN0B5C2600F |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| 10 Key |
| TOUCHSCREEN |
| Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE |








