🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Lenovo Ideapad 5 Intel Core I7 - 11th Generation 12 Gb 500 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | IDEAPAD 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$229.99
Lenovo Ideapad 5 Intel Core I7 - 11th Generation 12 Gb 500 Gb Blue Laptop—
$229.99
Lenovo Ideapad 5 Intel Core I7 - 11th Generation 12 Gb 500 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | IDEAPAD 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | IDEAPAD 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










