🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo Ideapad Amd A6 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | IDEAPAD |
| Processor Type | AMD A6 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$31.50
Original: $89.99
-65%Lenovo Ideapad Amd A6 4 Gb 128 Gb Silver Laptop—
$89.99
$31.50Lenovo Ideapad Amd A6 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | IDEAPAD |
| Processor Type | AMD A6 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | IDEAPAD |
| Processor Type | AMD A6 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












