🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Itanium 6 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 11 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | PF9XB5B29007 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
$63.00
Original: $179.99
-65%Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Itanium 6 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$179.99
$63.00Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Itanium 6 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 11 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | PF9XB5B29007 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 11 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | PF9XB5B29007 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |









