🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Lenovo Ideapad Slim3 15/an8 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 1S82XB00CPUSPF5JP20E |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEAPAD SLIM3 15/AN8 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
$149.99
Lenovo Ideapad Slim3 15/an8 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$149.99
Lenovo Ideapad Slim3 15/an8 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 1S82XB00CPUSPF5JP20E |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEAPAD SLIM3 15/AN8 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 1S82XB00CPUSPF5JP20E |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEAPAD SLIM3 15/AN8 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |










