🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Lenovo Ideapad3 Intel Atom 1 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Model Number | IDEAPAD3 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | YX GD4SR |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Processor Type | INTEL ATOM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$59.99
Lenovo Ideapad3 Intel Atom 1 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop—
$59.99
Lenovo Ideapad3 Intel Atom 1 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Model Number | IDEAPAD3 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | YX GD4SR |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Processor Type | INTEL ATOM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Model Number | IDEAPAD3 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | YX GD4SR |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Processor Type | INTEL ATOM |
Condition
Very Good, pre-owned condition











