🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo Pw90b5c1500a Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | PW90B5C1500A |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | PW0MRP1Z |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$84.99
Lenovo Pw90b5c1500a Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop—
$84.99
Lenovo Pw90b5c1500a Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | PW90B5C1500A |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | PW0MRP1Z |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | PW90B5C1500A |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | PW0MRP1Z |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |











