🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo Think Pad Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | 1S20LMS06500R90ZHY94 |
| Model Number | THINK PAD |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$35.00
Original: $99.99
-65%Lenovo Think Pad Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop—
$99.99
$35.00Lenovo Think Pad Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | 1S20LMS06500R90ZHY94 |
| Model Number | THINK PAD |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | 1S20LMS06500R90ZHY94 |
| Model Number | THINK PAD |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |







