🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo Thinkbook 14 Amd Ryzen 5 Pro 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | THINKBOOK 14 |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | SA000HQP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
$182.00
Original: $519.99
-65%Lenovo Thinkbook 14 Amd Ryzen 5 Pro 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$519.99
$182.00Lenovo Thinkbook 14 Amd Ryzen 5 Pro 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | THINKBOOK 14 |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | SA000HQP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | THINKBOOK 14 |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | SA000HQP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |












