🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo X1 Yoga Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | X1 YOGA |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| Charger |
$58.10
Original: $165.99
-65%Lenovo X1 Yoga Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop—
$165.99
$58.10Lenovo X1 Yoga Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | X1 YOGA |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | X1 YOGA |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| Charger |







