
Matorala Moto G Power 5g 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | |
| Serial# | PB00007US |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | MOTO G POWER 5G |
| IMEI# | 359711621548733 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MATORALA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Matorala Moto G Power 5g 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | |
| Serial# | PB00007US |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | MOTO G POWER 5G |
| IMEI# | 359711621548733 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MATORALA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | |
| Serial# | PB00007US |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | MOTO G POWER 5G |
| IMEI# | 359711621548733 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MATORALA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |






