🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Meta Meta Quest 2 Qualcomm Snapdragon 6 Gb 128 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | META QUEST 2 |
| Manufacturer | META |
| Serial# | |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 20 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
$70.00
Original: $199.99
-65%Meta Meta Quest 2 Qualcomm Snapdragon 6 Gb 128 Gb White Laptop—
$199.99
$70.00Meta Meta Quest 2 Qualcomm Snapdragon 6 Gb 128 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | META QUEST 2 |
| Manufacturer | META |
| Serial# | |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 20 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | META QUEST 2 |
| Manufacturer | META |
| Serial# | |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 20 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |









