🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Meta P97 256 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Strap | Strap |
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 340YC20G96027J |
| 211538 | 211538 |
| Model Number | P97 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Remote Control |
| Strap |
| 211538 |
$87.50
Original: $250.00
-65%Meta P97 256 Gb White Virtual Reality Device—
$250.00
$87.50Meta P97 256 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Strap | Strap |
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 340YC20G96027J |
| 211538 | 211538 |
| Model Number | P97 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Remote Control |
| Strap |
| 211538 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Strap | Strap |
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 340YC20G96027J |
| 211538 | 211538 |
| Model Number | P97 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Remote Control |
| Strap |
| 211538 |










