🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Meta Quest 3s 512 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Serial# | 34OYC10G6P01QV |
| Model Number | QUEST 3S |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Remote Control | Remote Control |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Remote Control |
| Strap |
$194.99
Meta Quest 3s 512 Gb White Virtual Reality Device—
$194.99
Meta Quest 3s 512 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Serial# | 34OYC10G6P01QV |
| Model Number | QUEST 3S |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Remote Control | Remote Control |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Remote Control |
| Strap |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Serial# | 34OYC10G6P01QV |
| Model Number | QUEST 3S |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Remote Control | Remote Control |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Remote Control |
| Strap |









