🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Metro Moto 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | METRO |
| Serial# | U1UFNS34.41-98- |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 356610172668135 |
| Model Number | MOTO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$59.99
Metro Moto 128 Gb Gray Smart Phone—
$59.99
Metro Moto 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | METRO |
| Serial# | U1UFNS34.41-98- |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 356610172668135 |
| Model Number | MOTO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | METRO |
| Serial# | U1UFNS34.41-98- |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 356610172668135 |
| Model Number | MOTO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












