🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Microsoft 1943 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | 1943 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Serial# | 008524211166 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$43.75
Original: $124.99
-65%Microsoft 1943 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$124.99
$43.75Microsoft 1943 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | 1943 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Serial# | 008524211166 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | 1943 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Serial# | 008524211166 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










