🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Microsoft 1943 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Serial# | 019826204666 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 1943 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$36.75
Original: $104.99
-65%Microsoft 1943 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 64 Gb Silver Laptop—
$104.99
$36.75Microsoft 1943 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Serial# | 019826204666 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 1943 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Serial# | 019826204666 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 1943 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










