🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Microsoft 2310gg0 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 32 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | MICROSOFT |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 2310GG0 |
| Serial# | |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
$47.25
Original: $134.99
-65%Microsoft 2310gg0 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 32 Gb Silver Laptop—
$134.99
$47.25Microsoft 2310gg0 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 32 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | MICROSOFT |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 2310GG0 |
| Serial# | |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | MICROSOFT |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 2310GG0 |
| Serial# | |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |





