🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Moto 5g-2024 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZY22JDV8ZB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | 5G-2024 |
| Manufacturer | MOTO |
| MEMORY CARD(S) | MEMORY CARD(S) |
| Color | BLUE |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | null |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
| MEMORY CARD(S) |
| CASE / COVER |
$89.99
Moto 5g-2024 128 Gb Blue Smart Phone—
$89.99
Moto 5g-2024 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZY22JDV8ZB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | 5G-2024 |
| Manufacturer | MOTO |
| MEMORY CARD(S) | MEMORY CARD(S) |
| Color | BLUE |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | null |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
| MEMORY CARD(S) |
| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | ZY22JDV8ZB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | 5G-2024 |
| Manufacturer | MOTO |
| MEMORY CARD(S) | MEMORY CARD(S) |
| Color | BLUE |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | null |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
| MEMORY CARD(S) |
| CASE / COVER |












