🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Moto 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | IHDT56AT9 |
| IMEI# | null |
| Model Number | MOTO |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
$54.99
Motorola Moto 128 Gb Black Smart Phone—
$54.99
Motorola Moto 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | IHDT56AT9 |
| IMEI# | null |
| Model Number | MOTO |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | IHDT56AT9 |
| IMEI# | null |
| Model Number | MOTO |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |











