🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Moto 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | 359862930729231 |
| Color | BLUE |
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | MOTO |
| IMEI# | 359862930729231 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$74.99
Motorola Moto 128 Gb Blue Smart Phone—
$74.99
Motorola Moto 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | 359862930729231 |
| Color | BLUE |
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | MOTO |
| IMEI# | 359862930729231 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | 359862930729231 |
| Color | BLUE |
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | MOTO |
| IMEI# | 359862930729231 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












