🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Moto 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZY22KHKLRZ |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 357891277619830 |
| Model Number | MOTO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$14.00
Original: $39.99
-65%Motorola Moto 128 Gb Gray Smart Phone—
$39.99
$14.00Motorola Moto 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZY22KHKLRZ |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 357891277619830 |
| Model Number | MOTO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZY22KHKLRZ |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 357891277619830 |
| Model Number | MOTO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












