🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Moto G Play 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZY22KJVKT |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Model Number | MOTO G PLAY |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$59.99
Motorola Moto G Play 128 Gb Black Smart Phone—
$59.99
Motorola Moto G Play 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZY22KJVKT |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Model Number | MOTO G PLAY |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZY22KJVKT |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Model Number | MOTO G PLAY |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










