🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Moto G Play -2026 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | MOTO G PLAY -2026 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 08690 58 17 |
| Serial# | ZT4226T5NS |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$17.50
Original: $49.99
-65%Motorola Moto G Play -2026 64 Gb Blue Smart Phone—
$49.99
$17.50Motorola Moto G Play -2026 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | MOTO G PLAY -2026 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 08690 58 17 |
| Serial# | ZT4226T5NS |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | MOTO G PLAY -2026 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 08690 58 17 |
| Serial# | ZT4226T5NS |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition









