🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Moto G Play-2026 8 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Model Number | MOTO G PLAY-2026 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZT4227L8ZM |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 35432180453179 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$44.99
Motorola Moto G Play-2026 8 Gb Blue Smart Phone—
$44.99
Motorola Moto G Play-2026 8 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Model Number | MOTO G PLAY-2026 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZT4227L8ZM |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 35432180453179 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Model Number | MOTO G PLAY-2026 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZT4227L8ZM |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 35432180453179 |
Condition
Very Good, pre-owned condition









