🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Motorola Moto G Stylus 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | MOTO G STYLUS |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | U1TGNS34 |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 359709934120679 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$31.50
Original: $89.99
-65%Motorola Moto G Stylus 32 Gb Black Smart Phone—
$89.99
$31.50Motorola Moto G Stylus 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | MOTO G STYLUS |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | U1TGNS34 |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 359709934120679 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | MOTO G STYLUS |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | U1TGNS34 |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 359709934120679 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition









