🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Moto G7 Play 8 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZL8322S5JT |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 354652555820810 |
| Model Number | MOTO G7 PLAY |
| Carrier | CRICKET |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$250.00
Motorola Moto G7 Play 8 Gb Blue Smart Phone—
$250.00
Motorola Moto G7 Play 8 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZL8322S5JT |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 354652555820810 |
| Model Number | MOTO G7 PLAY |
| Carrier | CRICKET |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | ZL8322S5JT |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 354652555820810 |
| Model Number | MOTO G7 PLAY |
| Carrier | CRICKET |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











