🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Motorola Razr 2024 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZY22KLDT89 |
| IMEI# | 358394212532399 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | RAZR 2024 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$84.00
Original: $239.99
-65%Motorola Razr 2024 256 Gb Gray Smart Phone—
$239.99
$84.00Motorola Razr 2024 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZY22KLDT89 |
| IMEI# | 358394212532399 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | RAZR 2024 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | ZY22KLDT89 |
| IMEI# | 358394212532399 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | RAZR 2024 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition










