🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola (razr 2nd Gen) 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | (RAZR 2ND GEN) |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 350403542554375 |
| Serial# | ZY22LLNVNK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$384.99
Motorola (razr 2nd Gen) 256 Gb Black Smart Phone—
$384.99
Motorola (razr 2nd Gen) 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | (RAZR 2ND GEN) |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 350403542554375 |
| Serial# | ZY22LLNVNK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | (RAZR 2ND GEN) |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 350403542554375 |
| Serial# | ZY22LLNVNK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition










