🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Xt2453-3 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 358394211730093 |
| Model Number | XT2453-3 |
| Serial# | 358394211730093 |
| Class | MEDIUM |
| Color | GRAY |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$249.99
Motorola Xt2453-3 256 Gb Gray Smart Phone—
$249.99
Motorola Xt2453-3 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 358394211730093 |
| Model Number | XT2453-3 |
| Serial# | 358394211730093 |
| Class | MEDIUM |
| Color | GRAY |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 358394211730093 |
| Model Number | XT2453-3 |
| Serial# | 358394211730093 |
| Class | MEDIUM |
| Color | GRAY |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











