
Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 359636866380353 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2513-1 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZT4222VM9N |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 359636866380353 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2513-1 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZT4222VM9N |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 359636866380353 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2513-1 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZT4222VM9N |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition














