🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Motorola Xt2513-1 8 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 353646951439481 |
| Class | HIGH |
| Model Number | XT2513-1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZT4224J2H6 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$35.00
Original: $100.00
-65%Motorola Xt2513-1 8 Gb Black Smart Phone—
$100.00
$35.00Motorola Xt2513-1 8 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 353646951439481 |
| Class | HIGH |
| Model Number | XT2513-1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZT4224J2H6 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 353646951439481 |
| Class | HIGH |
| Model Number | XT2513-1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZT4224J2H6 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition











