🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Xt2513-2 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 352467659913219 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | ZT4226TXMK |
| Model Number | XT2513-2 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$19.25
Original: $54.99
-65%Motorola Xt2513-2 128 Gb Black Smart Phone—
$54.99
$19.25Motorola Xt2513-2 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 352467659913219 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | ZT4226TXMK |
| Model Number | XT2513-2 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 352467659913219 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | ZT4226TXMK |
| Model Number | XT2513-2 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition










