🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Motorola Xt2513-2 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Serial# | DMTN4126 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2513-2 |
| Class | BASIC |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 359862932891864 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$80.00
Motorola Xt2513-2 128 Gb Gray Smart Phone—
$80.00
Motorola Xt2513-2 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Serial# | DMTN4126 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2513-2 |
| Class | BASIC |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 359862932891864 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Serial# | DMTN4126 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2513-2 |
| Class | BASIC |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 359862932891864 |
Condition
Very Good, pre-owned condition





