🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Xt2513v 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | XT2513V |
| Serial# | ZT422N4P6 |
| IMEI# | 350581673545138 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | VERIZON |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$49.99
Motorola Xt2513v 128 Gb Black Smart Phone—
$49.99
Motorola Xt2513v 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | XT2513V |
| Serial# | ZT422N4P6 |
| IMEI# | 350581673545138 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | VERIZON |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | XT2513V |
| Serial# | ZT422N4P6 |
| IMEI# | 350581673545138 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | VERIZON |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










