🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Motorola Xt2517-3 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZD222SJTFP |
| Model Number | XT2517-3 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354234321494798 |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$89.99
Motorola Xt2517-3 128 Gb Blue Smart Phone—
$89.99
Motorola Xt2517-3 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZD222SJTFP |
| Model Number | XT2517-3 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354234321494798 |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZD222SJTFP |
| Model Number | XT2517-3 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354234321494798 |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition











