🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Xt2553-5 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | XT2553-5 |
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | ZP222298LS |
| IMEI# | null |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| IMEI# |
$100.00
Motorola Xt2553-5 32 Gb Black Smart Phone—
$100.00
Motorola Xt2553-5 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | XT2553-5 |
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | ZP222298LS |
| IMEI# | null |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| IMEI# |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | XT2553-5 |
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | ZP222298LS |
| IMEI# | null |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| IMEI# |











