🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Xt2557-2 256 Gb Rose Gold Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Color | ROSE GOLD |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 358554971008051 |
| Model Number | XT2557-2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | ZY22LLSMQW |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$77.00
Original: $219.99
-65%Motorola Xt2557-2 256 Gb Rose Gold Smart Phone—
$219.99
$77.00Motorola Xt2557-2 256 Gb Rose Gold Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Color | ROSE GOLD |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 358554971008051 |
| Model Number | XT2557-2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | ZY22LLSMQW |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Color | ROSE GOLD |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 358554971008051 |
| Model Number | XT2557-2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | ZY22LLSMQW |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |












