🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Motorola Xt2613-2 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZT4228PWXQ |
| Class | BASIC |
| Model Number | XT2613-2 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 356954421741735 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$99.99
Motorola Xt2613-2 128 Gb Blue Smart Phone—
$99.99
Motorola Xt2613-2 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZT4228PWXQ |
| Class | BASIC |
| Model Number | XT2613-2 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 356954421741735 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | ZT4228PWXQ |
| Class | BASIC |
| Model Number | XT2613-2 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 356954421741735 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








