🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Msi Chk 3fg Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Serial# | MSAE01LBS0102338 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Model Number | CHK 3FG |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$399.99
Msi Chk 3fg Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Desktop—
$399.99
Msi Chk 3fg Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Serial# | MSAE01LBS0102338 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Model Number | CHK 3FG |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Serial# | MSAE01LBS0102338 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Model Number | CHK 3FG |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition










