đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Msi Ms-7c95 Amd Ryzen 5 4 Gb 900 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | MS-7C95 |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Manufacturer | MSI |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 01M509BK221100119 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
$103.25
Original: $294.99
-65%Msi Ms-7c95 Amd Ryzen 5 4 Gb 900 Gb Black Desktop—
$294.99
$103.25Msi Ms-7c95 Amd Ryzen 5 4 Gb 900 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | MS-7C95 |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Manufacturer | MSI |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 01M509BK221100119 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | MS-7C95 |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Manufacturer | MSI |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 01M509BK221100119 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
