
Msi Zst Amd Ryzen 7 32 Gb 2 Tb Black Desktop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | MSI |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Model Number | ZST |
| Serial# | 824142414019 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $849.99
-65%$849.99
$297.50Msi Zst Amd Ryzen 7 32 Gb 2 Tb Black Desktop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | MSI |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Model Number | ZST |
| Serial# | 824142414019 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | MSI |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Model Number | ZST |
| Serial# | 824142414019 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |






