
Nintendo Heg-001 64 Gb Black Portable Video Game System
| SCREEN PROTECTOR | SCREEN PROTECTOR |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Model Number | HEG-001 |
| Serial# | XTW50805449283 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| SCREEN PROTECTOR |
| CASE / BAG |
Original: $194.99
-65%$194.99
$68.25Nintendo Heg-001 64 Gb Black Portable Video Game System
| SCREEN PROTECTOR | SCREEN PROTECTOR |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Model Number | HEG-001 |
| Serial# | XTW50805449283 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| SCREEN PROTECTOR |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SCREEN PROTECTOR | SCREEN PROTECTOR |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Model Number | HEG-001 |
| Serial# | XTW50805449283 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| SCREEN PROTECTOR |
| CASE / BAG |







