Nintendo Switch (32gb) 32 Gb Red Portable Video Game System
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | RED |
| Connection Cables | Connection Cables |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | SWITCH (32GB) |
| Charger | Charger |
| Serial# | XKW10086108491 |
| Manufacturer | NINTENDO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
| Connection Cables |
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Nintendo Switch (32gb) 32 Gb Red Portable Video Game System
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | RED |
| Connection Cables | Connection Cables |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | SWITCH (32GB) |
| Charger | Charger |
| Serial# | XKW10086108491 |
| Manufacturer | NINTENDO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
| Connection Cables |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | RED |
| Connection Cables | Connection Cables |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | SWITCH (32GB) |
| Charger | Charger |
| Serial# | XKW10086108491 |
| Manufacturer | NINTENDO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
| Connection Cables |











