Nintendo Switch Oled (64gb) 64 Gb Black Portable Video Game System
| Model Number | SWITCH OLED (64GB) |
| Serial# | XTW50943554788 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| SCREEN PROTECTOR | SCREEN PROTECTOR |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SCREEN PROTECTOR |
| CASE / BAG |
| Charger |
Original: $224.99
-65%$224.99
$78.75Nintendo Switch Oled (64gb) 64 Gb Black Portable Video Game System
| Model Number | SWITCH OLED (64GB) |
| Serial# | XTW50943554788 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| SCREEN PROTECTOR | SCREEN PROTECTOR |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SCREEN PROTECTOR |
| CASE / BAG |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | SWITCH OLED (64GB) |
| Serial# | XTW50943554788 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| SCREEN PROTECTOR | SCREEN PROTECTOR |
| Manufacturer | NINTENDO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SCREEN PROTECTOR |
| CASE / BAG |
| Charger |










