🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Oculus Kw49cm 256 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Strap | Strap |
| Case | Case |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | KW49CM |
| 211538 | 211538 |
| Manufacturer | OCULUS |
| Serial# | 1WMHH84AUR1206 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Case |
| 211538 |
| Strap |
| Remote Control |
$208.99
Oculus Kw49cm 256 Gb White Virtual Reality Device—
$208.99
Oculus Kw49cm 256 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Strap | Strap |
| Case | Case |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | KW49CM |
| 211538 | 211538 |
| Manufacturer | OCULUS |
| Serial# | 1WMHH84AUR1206 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Case |
| 211538 |
| Strap |
| Remote Control |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Strap | Strap |
| Case | Case |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | KW49CM |
| 211538 | 211538 |
| Manufacturer | OCULUS |
| Serial# | 1WMHH84AUR1206 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Case |
| 211538 |
| Strap |
| Remote Control |





