🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Onn. 100130735 Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Number of Speakers | 1 |
| Model Number | 100130735 |
| Manufacturer | ONN. |
| Class | BASIC |
| Serial# | 2513W |
| Speaker Size (Inches) | 8 - 10 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$24.99
Onn. 100130735 Black Portable Speaker—
$24.99
Onn. 100130735 Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Number of Speakers | 1 |
| Model Number | 100130735 |
| Manufacturer | ONN. |
| Class | BASIC |
| Serial# | 2513W |
| Speaker Size (Inches) | 8 - 10 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Number of Speakers | 1 |
| Model Number | 100130735 |
| Manufacturer | ONN. |
| Class | BASIC |
| Serial# | 2513W |
| Speaker Size (Inches) | 8 - 10 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
Condition
Very Good, pre-owned condition







