🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Power Spec Ps750bsm Amd Ryzen 7 16 Gb 8 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | NX250920C30079 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 8 TB |
| Model Number | PS750BSM |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | POWER SPEC |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$799.99
Power Spec Ps750bsm Amd Ryzen 7 16 Gb 8 Tb Black Desktop—
$799.99
Power Spec Ps750bsm Amd Ryzen 7 16 Gb 8 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | NX250920C30079 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 8 TB |
| Model Number | PS750BSM |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | POWER SPEC |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | NX250920C30079 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 8 TB |
| Model Number | PS750BSM |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | POWER SPEC |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










