🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Revvl Tmaf035g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Model Number | TMAF035G |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | REVVL |
| IMEI# | 869589065375372 |
| Color | BLACK |
| Serial# | BS9812AA1362703190 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$24.50
Original: $69.99
-65%Revvl Tmaf035g 128 Gb Black Smart Phone—
$69.99
$24.50Revvl Tmaf035g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Model Number | TMAF035G |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | REVVL |
| IMEI# | 869589065375372 |
| Color | BLACK |
| Serial# | BS9812AA1362703190 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Model Number | TMAF035G |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | REVVL |
| IMEI# | 869589065375372 |
| Color | BLACK |
| Serial# | BS9812AA1362703190 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











