🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samson Xp208w Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Serial# | 208W2D0065 |
| Manufacturer | SAMSON |
| Model Number | XP208W |
| Color | BLACK |
| Battery Powered | Battery Powered |
| BUILT IN SUBWOOFER(S) | BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| Wattage (Watts) | 200 - 250 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| WATER RESISTANT / WATERPROOF | WATER RESISTANT / WATERPROOF |
| Number of Speakers | 1 |
| Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WATER RESISTANT / WATERPROOF |
| Battery Powered |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
$140.00
Original: $399.99
-65%Samson Xp208w Black Portable Speaker—
$399.99
$140.00Samson Xp208w Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Serial# | 208W2D0065 |
| Manufacturer | SAMSON |
| Model Number | XP208W |
| Color | BLACK |
| Battery Powered | Battery Powered |
| BUILT IN SUBWOOFER(S) | BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| Wattage (Watts) | 200 - 250 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| WATER RESISTANT / WATERPROOF | WATER RESISTANT / WATERPROOF |
| Number of Speakers | 1 |
| Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WATER RESISTANT / WATERPROOF |
| Battery Powered |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 208W2D0065 |
| Manufacturer | SAMSON |
| Model Number | XP208W |
| Color | BLACK |
| Battery Powered | Battery Powered |
| BUILT IN SUBWOOFER(S) | BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| Wattage (Watts) | 200 - 250 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| WATER RESISTANT / WATERPROOF | WATER RESISTANT / WATERPROOF |
| Number of Speakers | 1 |
| Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BUILT IN SUBWOOFER(S) |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WATER RESISTANT / WATERPROOF |
| Battery Powered |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |










